Bramy

Brama harmonijkowa

Nowoczesna aluminiowa brama harmonijkowa QUALUM dedykowana jest dla posesji o ograniczonej przestrzeni - po otwarciu nie koliduje z furtką, ani z zaparkowanym tuż za nią samochodem. Ogromną zaletą tego unikalnego rozwiązania klasy premium jest bardzo szybki czas otwierania – 5 sekundy do 100.

Standardowo brama harmonijkowa składa się z dwóch łamanych skrzydeł. W przypadku posesji z mniejszym światłem wjazdu oferujemy bramy jednoskrzydłowe, otwierające się na jedną stronę. W opcji można dokonać wyboru ukrytych zawiasów.

 

 

BRAMA DWUSKRZYDŁOWA

Tradycyjne rozwiązanie w nowoczesnym wydaniu. Aluminiowa rama i wypełnienie gwarantują trwałość i wygodę użytkowania.
Aluminiowa brama dwuskrzydłowa Qualum doskonale współgra z nowoczesnymi budynkami, natomiast odpowiednio dobrany model podkreśli urok klasycznych obiektów architektonicznych.
W opcji można dokonać wyboru ukrytych zawiasów.


BRAMA PRZESUWNA

Nowoczesna brama przesuwna QUALUM wykonana w 100% z aluminium. Solidny aluminiowy profil jezdny gwarantuje stabilność i długowieczność produktu oraz wygodę użytkowania. Dzięki dbałości o detal na każdym etapie produkcji brama przesuwna QUALUM może poszczycić się jakością, która zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Bramy przesuwne wykonujemy na dowolną szerokość (do 5 metrów i wysokości 2 metrów) oraz wysokość, zgodnie z życzeniem Klienta.